O nas

Co robimy?

Xleasing – jesteśmy dużym brokerem leasingowym. Specjalizujemy się w leasingu maszyn i urządzeń oraz pożyczkach pod dotacje unijne.

Banki, z którymi współpracujemy dobieramy tak, aby mieć możliwie najszerszy wachlarz rozwiązań dla Klienta. Dzięki temu oferujemy jednocześnie 0% opłaty wstępnej, leasing na 10 lat, jak i finansujemy zakupy Klientów z problemami w BIK.

Szukamy rozwiązań zamiast stawiać bariery!

Co nas wyróżnia?

Rynek oferuje szereg możliwości leasingu maszyn i samochodów – cała sztuka polega na tym, żeby mądrze dopasować narzędzia finansowania do aktualnych potrzeb firmy, która kupuje konkretny sprzęt w konkretnym momencie swojej działalności operacyjnej – my potrafimy pomóc dokonać właściwego wyboru.

Doradztwo leasingowe to nasza pasja – Możemy być częścią Twojego Sukcesu!

Historia xleasing

Firma powstała w 2009 roku. Zaczynaliśmy, jak większość firm w Polsce, od kilku osób w jednym małym biurze w Gdyni. Obecnie mamy kilka oddziałów – zasięgiem działania obejmujemy już całą Polskę. Kilkunastu handlowców, działy wsparcia i telemarketingu tworzą ponad dwudziestoosobowy zespół pracowników.

Firmy partnerskie

Tworzymy sieć firm partnerskich – nasze logo możesz zobaczyć u wielu dostawców maszyn i samochodów a także mniejszych brokerów finansowych w całej Polsce.

Jeśli chcesz do nich dołączyć i zacząć oferować swoim Klientom sprawdzony leasing – zadzwoń! 720 850 660.